KÖZLEMÉNY - SZJA 1 százalék  | ZF-Eger csapatkép, vezetők, edzők - 2010-2011 | ZF-Eger női csapat, 2010-2011  | ZF-Eger csapatkép, vezetők, edzők 2011-2012 | SZJA 1 százalék  |

AZ EGRI VÍZILABDA KLUB ÚJ HONLAPJÁNAK CÍME:

A régi honlap 2012. április 4-től nem frissül. Az archívum megtekinthető az egerwaterpolo.hu portálon.

tovább »

Utánpótlás - A serdülők simán verték a BVSC-t

Felemásra sikeredett a ZF-Eger budapesti vendégjátéka. Az Országos Utánpótlás bajnokság 3. szakaszának első fordulójában a BVSC-Zugló ellen a serdülők magabiztosan nyertek. Az ifiknél gyengébb kezdés után sikerült felzárkózni 10-9-re, de a végjáték ismét a hazaiaké volt. A gyermekcsapat gyenge helyzetkihasználással nem tudta megállítani a hazaiakat. A lányoknál az ifik legyőzték az Újpestet. A serdülőknél a vendégek nyertek.

tovább »

Április 12-én 18.30-tól fogadjuk a Szegedet

Véglegesítették a magyar bajnoki elődöntő programját. A ZF-Eger csapata az 1. mérkőzésen április 10-én kedden 18 órától Szegeden játszik. Az egri visszavágó időpontja április 12. csütörtök 18.30. Utóbbi találkozót a Sport Klub televízió közvetíti a Bitskey-uszodából.

A párharc két győztes mérkőzésig tart. Amennyiben szükséges 3. meccs, azt Szegeden rendezik. Az edmontoni olimpiai kvalifikációs  torna április 8-án zárul és remélhetőleg az április 10-i szegedi találkozóra Kevin Graham is visszaérkezik.

tovább »

Debrecen - Eger 12-13. Négy közé jutott az egri csapat

Vodafone OB I. Rájátszás a 4. közé jutásért, 2. mérkőzés:
Debrecen - ZF-Eger

12-13 (3-2, 2-2, 2-4, 5-5)

Gólszerzők: Biros (e) 0-1, Vindisch (e) 1-1, Létay (a) 2-1, Létay (a) 3-1, Biros (5m) 3-2. 2. negyed: Hosnyánszky (e) 3-3, Létay (e) 4-3, Seman (e) 4-4, Varga T. (a) 5-4. 3. negyed: Bugajcsuk (e) 6-4, Biros (a) 6-5, Varga Zs. (e) 6-6, Varga T. (e) 7-6, Biros (a) 7-7, Gerritse (a) 7-8. 4. negyed: Varga T. (a) 8-8, Seman (e) 8-9. Létay (a) 9-9. Gerritse (a) 9-10, Varga T. (a) 10-10. Bátori (a) 10-11, Varga T. (5m) 11-11. Kovács Gábor (e) 11-12, Bugajcsuk (a) 12-12. Seman (a) 12-13.

Eger: Szécsi - Naganuma, Biros 4, Varga Zs. 1, Hosnyánszky 1, Kovács G. 1, Bátori 1. Cs.: Bundschuh, Binder, Mezei, Gerritse 2, Chilkó, Seman 3.

Gólszerzők:
Naganuma (akció) 1-0, Misics (a) 1-1, Varga Zs. 2-1 (e), Létay (a) 2-2, Bátori (a) 3-2, Binder (a) 4-2., Misics (e) 4-3.. 2. negyed: Seman (e) 5-3, Vindisch (e) 5-4, Létay (e) 5-5, Gerritse (e) 6-5, Naganuma (a)  7-5. 3. negyed: Biros (e) 8-5, Hosnyánszky (e) 9-5., Bátori (e) 10-5, Létay (a) 10-6, Bugajcsuk (e) 10-7, Biros (a) 11-7, Létay (e) 11-8. 4. negyed: Bundschuh (a) 12-8, Chilkó (e) 13-8, Varga T. (a) 13-9.